convertor
 

Extrakcia webových dát

Automatizujte a zefektívnite prácu s dátami vďaka KONVERTORU, ktorý vykoná všetku potrebnú prácu. Ušetríte svoj čas!
 
ok  Prehľadáme tisícky webových stránok
ok  Extrahujeme dáta na základe Vášho slovného spojenia
ok  Výstup Vám poskytneme napríklad v Excel súbore
 

Chcem Scraper

Prehľadávanie webu, analyzovanie obsahu a vyhodnotenie získaných dát

 

Čo je to scraper?

Extrakcia webových dát, inak povedané scraper, sa používa na extrakciu dát z webových stránok. Je to forma kopírovania, pri ktorej sa konkrétne údaje zhromažďujú a kopírujú z webu. Scraper vykonáva teda načítanie a extrahovanie. Načítanie je stiahnutie stránky, následne po získaní môže dôjsť k extrakcií požadovaných dát. Obsah stránky teda môžte analyzovať, prehľadávať, preformátovať.

Získané údaje môžu byť uložené vo formáte .txt, .csv, .xlsx., .xls, ba dokonca aj do databázy.

Scraper má mnoho cieľov, práve jedným z nich je krádež údajov a plagiátorstvo. 

 

Scraper

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou a spracovali množstvo dát rôznych súborových typov.

Chcem analýzu spracovania dát zdarma


WAME admin CMS a WAME IS

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali niekoľko robusných informačných online systémov a najmä ecommerce projektov zameraných na predaj a konverzie.

Hlavnými systémami s ktorými dnes pracujeme je e-shopová platforma WAME admin CMS a platforma pre vývoj informačných systémov WAME IS ktorú sme dokonca vydali ako open source pre ďalších vývojárov.

Chcem vedieť viac o e-shopovej platforme

Primárnym cieľom je garancia kvality a nezávislosti dodaného systému pre našich klientov, nakoľko eliminujeme riziko vendor-lock (závislosť na jednom dodávateľovi) z pohľadu znalosti a prístupnosti zdrojového kódu informačného systému WAME IS a Nette frameworku na ktorom je postavený systém WAME admin CMS.

Chcem vedieť viac o WAME IS


Eastcubator Bardejov

Máme radi ľudí :-) šikovných ľudí, naladených na správnej vlne s kopou energie a nápadov. Aby sme sa nimi mohli obklopiť a motivovať sa navzájom, vznikla myšlienka vytvorenia prvého coworkingu v meste Bardejov. Myšlienka sa stala realitou začiatkom roka 2018 vďaka rozšíreniu projektu Eastcubator, ktorý začal v Košiciach, pokračoval o 2 roky v Prešove a o ďalšie 2 roky sme práve v Bardejove. Dnes ponúkame v našich priestoroch 4-6 voľných miest pre občasných, ale aj pravidelných jednotlivcov či tímy. Nevyberáme si ich podľa zamerania práce. Radi spoznáme rôznych kreatívcov, architektov, finančných poradcov, ale samozrejme aj iných developerov na voľnej nohe alebo s dlhodobým homeoffice.

Zisti viac
Eastcubator Bardejov

WebElement

V Bardejove a okolí vždý chýbal nejaký event kde by sa mohli stretávať e-shopari, prográmátori a marketéri. Stretávanie a tzv. networking považujeme za veľmi dôležitú súčasť života firiem aj jednotlivcov. Webelement je pravidelný večerný meetup, ktorý vznikol v Prešove približne v roku 2015 a úspešným spôsobom aktívne spája a edukuje komunitu programátorov a marketérov z okolia. Nadviazaním spolupráce s Coworkingom Eastcubator Prešov sme preniesli toto podujatie na pravidelnej báze do Bardejova s veľkým úspechom. Veď presvedčte sa sami...

Zisti viac
WebElement

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek