komplexna aplikacia na chutnutie

O projekte Schudni s DaVe

Hlavným cieľom bola tvorba mobilnej aplikácie, ktorá poskytuje klientsky prístup k platenému obsahu od DaVE, súkromnú zónu a poradenstvo medzi DaVE a klientom. Účelom je poskytovať registrovaným užívateľom tréningový plán, videá a jedálničky z webovej aplikácie, ako aj zobrazenie všetkých aktivít prihláseného užívateľa, obľúbené videá a obľúbené recepty. Na rozdiel od webovej aplikácie, systém obsahuje aj pridávanie príspevkov a komentárov k jednotlivým príspevkom. Aplikácia je pre Android a iOS telefóny. Správa aplikácie a ďalšie programovanie nových funkcií bol odovzdaný klientovi na vlastný vývoj.

Komplexný program na chudnutie

Súčasťou aplikácie po zakúpení 30 dňového programu sú najmä tréningové videá a jedálniček, ktoré tvoria základ celej aplikácie. Videá sú rozdelené po týždňoch a dňoch. Užívatelia vedia označovať videá ako obľúbené, vedia prezerať v archíve staršie videá z predplatených programov, či svoje odcvičené tréningové videá. Aplikácia umožňuje prehrávať live video spolu s chatom. Jedálníček je pripravený na celý deň, súčasťou je samozrejme aj vyhľadávanie receptov a denný nákupný zoznam, ktorý je možné prepínať na Deň alebo Týždeň.

program na chudnutie
Ocenovaci system

Oceňovací systém

Za jednotlivé splnené úkony/aktivity, užívatelia získavajú v rámci dňa medaily. Tieto úkony pozostávajú z napr.: Raňajky, Obed, Večera, Tréning, Výzva, Vlastná aktivita. Za každý úkon označí užívateľ Splnil alebo Nesplnil. Následne systém vyhodnotí ocenenie, ktoré je odstupňované na zemiakovú alebo striebornú či zlatú medailu. Získané medaily z daného dňa je možné prezerať v histórií kalendára.

Použité technológie

Diskusné fórum (príspevky, komentáre, like)

Klient pôvodne využíval privátnu skupinu na Facebooku, preto bolo cieľom umožniť komunikáciu medzi užívateľmi v aplikácií. Aplikácia umožňuje pridávanie príspevkov spolu s fotkou, videom alebo iba text. Do príspevku je možné vkladať aj emotikony. Pridávanie a zobrazovanie príspevkov je na real-time báze. Príspevky sa delia na typy: oznámenie, výzva, anketa, klasický príspevok, ktoré je možné filtrovať aj podľa typu. Administrátor môže upravovať hociktoré príspevky, užívatelia môžu len svoj príspevok. Užívatelia vedia na príspevky komentovať a lajkovať, označovať iných užívateľov s následnou notifikáciou na tohto užívateľa. Súčasťou príspevkového systému je samozrejme aj vyhľadávanie.

diskusne forum
eshop v aplikacii

E-shop

E-shop kopíruje funkcionalitu e-shop z webu. Objednávkový proces a košík je implementovaný priamo v aplikácií. V e-shope je napojená platobná brána Stripe, otváranie cez in app browser. Špeciálne sme doprogramovali onlinu formu dodania Darčekového poukazu. Spracovanie objednávky prebieha mimo aplikácie.

Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov.

MUDr. Eva Bednárová lekár, OPTITOM s.r.o.


So službami som bol veľmi spokojný. Od začiatku spolupráce bola skvelá komunikácia, rýchlosť dodania, testovanie až po nasadenie. Určite Vás budem odporúčať a tiež sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Martin ValacsaiCEO, Magazines s.r.o.


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


Moje očakávania boli splnené na 100%, z čoho vyplýva, že určite plánujem ďalšiu spoluprácu, a budem Vás odporúčať svojim známym.

Ing. Ondrej Reiter LEAN špecialista


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGO


Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


Páči sa Vám naša práca?

Kontaktujte nás

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek