Zistite ako doručujeme produkty

Budujeme klientské vzťahy na dôvere. Otvorene zdieľame všetky naše pracovné metódy a pravidlá, na ktoré sa spoliehame.

Individuálny prístup

Každý produkt je iný, každý zákazník má veľmi individuálne požiadavky. Nižšie popisujeme princípy, ktoré nám to umožňujú zrealizovať. Váš úspech je náš úspech.

Najviac oceňujeme vývoj softvéru agilnou metodikou: dôležitosť jednotlivcov a interakcií, spolupráca s vami, pohotové reagovanie na zmeny a vytváranie softvéru, ktorý má hodnotu pre vaše podnikanie.

Proces práce

Takto vyzerá vývoj softvérového produktu z WAME. Ako príklad uvedieme proces k dosiahnutiu MVP (minimum viable product).

Začiatok projektu

Úspešný začiatok projektu znamená to, že prejdeme do hĺbky celého kontextu, potrieb a užívateľských očakávaní, kedy sme pripravený odštartovať dizajn a vývoj. Všetky detaily podrobne zdokumentujeme do jednotnej technickej špecifikácie a briefu.

Počas prvého brainstormingu odkrývame biznis pozadie, technické požiadavky, počiatočný stav a plánujeme prvý prínos produktu.

Vývoj produktu

Toto sa deje keď začíname pracovať na vašich nápadoch. Opakujeme to znova a znova až pokiaľ nie je produkt hotový. Používame SCRUM pre efektívnu, predvídateľnú a hodnotú prácu. Toto sú kľúčové elementy SCRUM-u:

Plánovanie práce

Plánujeme prácu v intervaloch nazývaných Sprinty. Zvyčajne trvajú 2 týždne. Spolu s Vami plánujeme, ktoré funkcie by sme mali zahrnúť do vývoja a rozhodujeme sa, ako ich implementujeme.

Funkčný softvér po každom sprinte

Rozdeľujeme našu prácu na menšie časti, aby sme častejšie prezentovali a odovzdávali výsledky. Pracujeme postupne. Od každého sprintu očakávame testovateľný výsledok.

Retrospektíva

Oceňujeme úprimnosť a transparentnosť v poskytovaní a prijímaní spätnej väzby. Po každom sprinte sa prispôsobujeme zmenám a usilujeme sa zlepšiť spoluprácu.

Transparentnosť

Aby sme si získali Vašu dôveru, garantujeme vám transparentnosť v každom kroku našej práce. To dosahujeme vďaka úplnému prístupu do systému projektového riadenia Teamwork.com.

Reporty

Fakturácia je založená na základe počtu odpracovaných hodín projektového tímu, takže presne viete, za čo platíte.

Presné časovo zaznamenané jednotlivé práce

Ako viete, či je vaša fakturácia presná? Jednoducho skontrolujte časové reporty, kedykoľvek budete potrebovať.

Projektový manažér

Voľne komunikujte bez manažérskych nákladov. Pre uistenie toho, že všetko pôjde najlepšou cestou, je tím riadený interným projektovým manažérom.

Zmluva o mlčanlivosti (NDA)

Chápeme, že možno budete chcieť chrániť svoj nápad projektu vo všetkých možných smeroch. Sme otvorení podpísaniu NDA a môžeme to urobiť rýchlo pomocou elektronických podpisov.

Priamy prístup k vývojovému prostrediu a vývojárom

Môžete detailne vidieť, čo sa deje po celý čas. Najlepšie výsledky pochádzajú zo spolupráce priamo s našimi vývojármi.

Profesionálna práca vyžadujé kvalitné nástroje

Vyberáme nástroje podľa špecifikácií a potrieb projektu. Tu nájdete niekoľko príkladov nášho obľúbeného softvéru na zvýšenie produktivity.

Projektové riadenie - Teamwork Project

Teamwork Projects má všetko, čo potrebujeme na sledovanie a riadenie projektu od začiatku do konca vďaka svojej flexibilite kombinovanej s intuitívnými fuknciami.

Prototypovanie grafického dizajnu - Invision

Nástroj, v ktorom v priebehu zdieľame, komentujeme a diskutujeme o dizajne. Invision máme radi pre jeho jednoduchosť, ktorú prináša do spolupráce medzi dizajnermi a nie-dizajnérmi minimalizovaním prípadného nedorozumenia.

Open source knižnice - Github

Miesto na uchovávanie, zdieľanie a posielanie kódu do sveta programátormi. Globálna platforma, ktorá umožňuje tímom spolupracovať a ovplyvňovať efekty ich práce ihneď, bez ohľadu na technológie, ktoré používajú.

Git pre privátne projekty - Bitbucket

Miesto na uchovávanie, zdieľanie a posielanie privátneho kódu a dokumentácie formou WIKI medzi programátormi. Globálna platforma, ktorá umožňuje tímom pohodlne a jednoducho spolupracovať na projektoch.

Okamžitá komunikácia - Slack

Slack poskytuje celému tímu platformu pre okamžitú komunikáciu. Pripojiť súbory, konverzácie, vyhľadávania a mobilný rozhovor sú len niektoré z dostupných funkcií. Najlepšie je, že sa integruje do tímových projektov a je 100% zadarmo pre celý projektový tím.