E-SHOP MODUL

CMS WAME admin 3.0

E-SHOP MODUL

Pokročilý systém na efektívnu správu vášho elektronického obchodu. Bez zbytočných rozšírení, ktoré komplikujú prácu a spomaľujú systém, bez zbytočného nastavovania parametrov, ktoré nepotrebujete ani vy, ani váš zákazník.

Pre intuitívne a prehľadne spracované užívateľské rozhranie už nikdy nebudete míňať čas na hľadanie informácií, ktoré potrebujete. Skrátka: rýchly, efektívny a zarábajúci systém.

Vyskúšať DEMO

SPRÁVA OBJEDNÁVOK

E-shop modul ponúka prehľadnú správu prijatých aj ukončených objednávok. Tie môžete filtrovať podľa ich stavu, dátumu prijatia, celkovej sumy, či podľa konkrétneho zákazníka. Viete, ktoré objednávky sú úspešne vybavené, ktoré čakajú na kompletizáciu, viete o stave vrátených objednávok.

Máte dokonalý prehľad o každej objednávke každého kontaktu a tak viete vyhodnocovať, ktorí zákazníci si u vás tovar objednávajú pravidelne. E-shop disponuje informáciou o nedokončených objednávkach, na základe ktorej viete zákazníka kontaktovať a pripomenúť mu, aby objednávku dokončil.

Samozrejmosťou je prehľad o stave platby pre každú objednávku.

PRODUKTY A ICH PARAMETRE

Systém ponúka možnosť všeobecného nastavenia parametrov pre všetky produkty. Túto funkciu využijete pri parametroch, ktoré majú produkty spoločné, aby ste nemuseli definovať informácie o každom produkte osobitne. Ide napríklad o DPH, fakturačné údaje, cenové skupiny, spôsob dopravy, výrobcov, stavy objednávok, kategórie a podobne.

Pre každý produkt je možné následne nastaviť stavové informácie, dostupnosť a definovať si neobmedzený počet vlastných polí, ktoré pre svoj e-shop potrebujete. Nastaviť si môžete trvanie akcií, zobrazovanie noviniek, rozmery produktu, notifikácie o nízkom stave atď.

E-shop je možné prepojiť so skladovým hospodárstvom.

ĎALŠIE VÝHODY E-SHOPU

♦ automatický export faktúr do .pdf a ich odosielanie e-mailom

♦ nešablónové riešenie, dizajn a funkcie presne na mieru vašim produktom

♦ vlastné predefinované polia

♦ podrobné štatistiky priamo v systéme

PREHĽADNÉ ŠTATISTIKY

♦ ŠTATISTIKA REÁLNEHO PROFITU

Bežné systémy obvykle ponúkajú prehľad celkového profitu zo všetkých objednaných produktov. Náš systém ponúka aj prehľad reálneho profitu. Do tohto sa započítavajú len reálne vybavené objednávky a vy tak viete, koľko presne ste zarobili. Navyše, v prípade, že ste nevybavili celú objednávku (odoslali ste zatiaľ napríklad len 2 z 3 produktov, lebo jeden ste nemali na sklade), systém do reálneho profitu započíta odoslaný tovar, a nebude objednávku ignorovať len preto, lebo ešte nie je úplne uzavretá.

♦ PREHĽADNÉ GRAFY

Vizuálne zobrazenie štatistík vám pomôže ešte ľahšie sa zorientovať v prehľade a v stave vybavovania objednávok. Priamo v grafických výstupoch si môžete označovať úseky, z ktorých chcete exportovať, alebo zobratiť detailnejšie výstupy.

♦ ŠTATISTIKY OBJEDNÁVOK

V systéme si dokážete vyhľadať detailné štatistiky objednávok za vami definované obdobie.

Máte kompletné záznamy všetkých objednávok konkrétnych zákazníkov. Viete si porovnať a určiť trendy vytvárania objednávok.

Náš e-shop modul plne spolupracuje so systémom Google Analytics.