API

API

Moderné podniky aktívne pridávajú na svoje webové stránky aplikácie tretích strán na zvýšenie produktivity a automatizácie. Spoločnosť WAME má skúsenosti s integráciou API služieb tretích strán a navrhovaním vlastných API a služieb.

API umožňuje komponentom informačného systému navzájom komunikovať a prepájať s minimálnym množstvom prenášaných dát. Náš tím špecialistov navrhol veľa rozhraní API a pomohol ich integrovať do rôznych platforiem webových aj mobilných aplikácií.

WAME pracuje s API službami od PayPal, Google Checkout, Gopay, SMS bránami a mnohými ďalšími známymi API službami ako sú Facebook API, Twitter, LinkedIn a ďalšie populárne sociálne siete. Máme skúsenosti s poskytovaním riešení API pre služby YouTube, Amazon, eBay, Google AdWords a AdSense, Bing Maps a ďalšími platformami. Náš informačný systém WAME IS vie pracovať s OAuth, RESTful a SOAP protokolmi.

Pracujeme s rôznymi odvetviami a vieme rozvíjať a integrovať API pre existujúce a aj budúce projekty založené na tom, aby vaša spoločnosť dosiahla to, čo potrebuje na rozvoj, rast, automatizáciu a komfort používateľov.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

cheap gf rolex day date rolex calibre 2836 2813 m128345rbr 0009 mens 12mm under $63 artisans pros fully commited.standard for skillfullness also technologies are powerful facial foundation to get cheap valentino high heeled shoes for women 738261.