Čo robíme?

E-COMMERCE

E-SHOPY MAGENTO 2

Primárnym produktom našej spoločnosti je práve e-shopová platforma Magento 2. Tento svetový systém spĺňa kritéria náročných požiadaviek robustných e-shopov, skladového hospodárstva, primárne sleduje trendy a požiadavky zákazníkov a je prepojený na množstvo služieb, ktoré vám urýchlia a zautomatizujú každodennú prácu s vybavovaním objednávok a správou produktov.

Informácie o eshope

 
Weby

Webové prezentácie a aplikácie

Vďaka dlhoročným skúsenostiam vo webových aplikáciách vieme vytvoriť akýkoľvek typ aplikácie alebo webovej stránky, s obsahom ktorý spracuje, vyhodnotí a zobrazí, od štandardných firemných webov až po zákaznícke portály prepojené s intranetovým systémom vašej spoločnosti.

Profesionálne weby

Procesy

Zoho CRM, HR, recruit, ...

Integrujeme, konzultujeme a customizujeme cloudové riešenie Zoho. Pre špecifické požiadavky firemných procesov je ideálna voľba cloudový systém s množstvom funkcií v jednom balíku, ktorého súčasťou sú moduly pre správu agendy o klientoch, zákazkách, činnostiach jednotlivých zamestnancov a pod. Systém je možné prepojiť na existujúce riešenia vo vašej firme, integrovať dochádzkový modul, ERP systém či marketingové nástroje sociálnych sietí, mailing a SMS brány.

Chcem automatizované procesy

iOS & Android

Mobilné aplikácie pre iOS a Android

Programujeme mobilné aplikácie podľa špecifikácií a dizajnov na mieru. S využitím moderných technológií ako je napr. Vue.js je možné vytvárať jedným kódom aplikácie pre všetky mobilné platformy, tzv. hybrid. Pre špecifické aplikácie vyžadujúce zvýšenú interakciu vyvíjame natívne aplikácie pre každú platformu individuálne. 

Viac info o mobilných app

DATA PROCESSING

DATA PROCESSING

Ponúkame moduly pre hromadné získavanie (scrapper) a selektovanie dát (parser) z externých zdrojov akými sú databázy, XML súbory, weby, portály či online katalógy. Tie majú vhodné využitie pre rôzne porovnávanie, sledovanie konkurencie, automatizáciu prepojení informačných systémov s absenciou exportov dát a pod.

Chcem získať dáta

WAME v číslach

Rastieme prirodzene a stabilne už 6 rokov na Slovenskom aj zahraničnom trhu

65

Projektov

47

Klientov

15

Členov tímu

6

Rokov na trhu

Čo o nás hovoria partneri

Chceme sa odlišovať od iných. 100% spokojnosťou naších klientov pre ktorých sme dôležitým partnerom v ich biznise!

Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGOWAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek